tasa
28 آبان 1401 - 16:48

سردار شکارچی: جمع‌آوری اسناد دفاع مقدس یکی از اصلی‌ترین مولفه‌های مدیریت دانش نظامی است

معاون تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: جمع‌آوری و طبقه‌بندی اسناد دفاع مقدس یکی از اصلی ترین مولفه های مدیریت دانش است و فرماندهان و مسئولان جدید نیروهای مسلح می‌توانند از این دانش بسیار ارزشمند استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، سردار ابوالفضل شکارچی معاون تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح عصر امروز(سه‌شنبه 28 آبان‌ماه) در بازدید از مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه گفت: افراد فعال در حوزه اسناد دفاع مقدس در راستای تحقق یکی از مهم‌ترین فرامین فرماندهی کل قوا یعنی حفظ و مستندسازی اسناد دوران دفاع مقدس گام برداشته‌اند.

ترینوی افزود: اسناد دفاع مقدس یکی از ارزشمندترین اسنادی هستند که می‌تواند در آینده راه را به دیگران نشان داده و تجربیات گذشتگان را به نسل‌های بعدی منتقل کنند.

معاون تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه جمع‌آوری و طبقه‌بندی اسناد دفاع مقدس یکی از اصلی‌ترین مولفه‌های مدیریت دانش است، تصریح کرد: فرماندهان و مسئولان جدید نیروهای مسلح در حال و آینده می‌توانند از این دانش بسیار ارزشمند و بزرگ که به پاش خون‌های مقدس و طیب و طاهری ریخته شده و به راحتی به دست نیامده و تعداد بسیاری برای گردآوری آن به خون غلتیدند و زحمات فراوانی برای خلق آن کشیدند، استفاده کنند.

ترینغلتیدنددر حال تکمیل...

منبع: فارس
شناسه خبر: 866007