tasa
01 آذر 1401 - 11:43

آغاز پرداخت تسهیلات بهسازی مسکن ‌روستایی در اردبیل

فرماندار اردبیل گفت: پرداخت تسهیلات ۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان مسکن ‌در اردبیل آغاز شده ‌که روستاییان می‌توانند از این فرصت مناسب برای ساخت مسکن استفاده کنند.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سیدمحمد اعتماداعجازی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان اردبیل اظهار داشت: اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در مناطق مختلف استان و استقرار گرو‌ه‌های پزشکی و تحقق مطالبات مردم در عرصه‌های مختلف به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است که در این زمینه نباید از هیچ تلاشی دریغ شود.

خبرگزاری تسنیموی بیان کرد: برنامه‌ریزی در راستای اجرای برنامه‌های هفته بسیج و اجرای 35 عنوان برنامه با محوریت 140 مورد در دستور کار قرار گرفته که در حال اجراست و در حال حاضر برگزاری همایشِ 10 هزار نفری بسیج و برنامه‌ها با محوریت کنگره 3400 شهیدِ والامقام استان، در شهرستان اردبیل برگزار می‌شود.

فرماندار شهرستان اردبیل خاطرنشان کرد: پیگیری برنامه‌های مربوط به تحقق مطالبات مردمی در عرصه‌های مختلف در دستور کار قرار گرفته که امیدواریم بتوانیم در عرصه خدمت‌رسانی به مردم موفق عمل کرده و به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم که این مسئله با جدیت در دستور کار قرار گرفته است.

بهره‌برداری از 3 پروژه عمرانی تا پایان سال در مجموعه اراضی عباس‌آباد

بهره‌برداری از 3 پروژه عمرانی تا پایان سال در مجموعه اراضی عباس‌آباد3 پروژه عمرانی در جنوب استان کرمان افتتاح و کلنگ‌زنی شد + تصویر

3 پروژه عمرانی در جنوب استان کرمان افتتاح و کلنگ‌زنی شد + تصویرشتاب پرداخت بودجه عمرانی در 6 ماهه دوم سال/ در دو ماه 40 هزار میلیارد تومان تخصیص داده شد

شتاب پرداخت بودجه عمرانی در 6 ماهه دوم سال/ در دو ماه 40 هزار میلیارد تومان تخصیص داده شداعتماداعجازی ادامه داد: برنامه‌ریزی در راستای توسعه طرح‌های اقتصادی و نیز کمک به تسهیل‌سازی فرآیند تولید با جدیت پیگیری می‌شود که درصدد هستیم با اقدامات به عمل آمده مشکلات موجود را برطرف کرده و برنامه‌ریزی‌های لازم را در این زمینه داشته باشیم که این مسئله در حال حاضر به عنوان اولویت مهم و اساسی مطرح است.

وی تصریح کرد: نباید از هیچ تلاشی در راستای برنامه‌های عمرانی دریغ شود چرا که در حال حاضر برنامه‌ریزی‌های اساسی در این زمینه به عمل آمده و امید می‌رود با پیگیری‌های لازم مشکلات و موانع از سر راه برداشته شود و بتوانیم از ظرفیت بخش خصوصی برای دستیابی به اهداف مورد نظر بهره‌گیری کنیم.

فرماندار اردبیل ادامه داد: یکی از اولویت های اساسی درشهرستان اردبیل برای کاهش ترافیک راه اندازی مرکز کنترل ترافیک درشهراردبیل است که این مرکز در حال تکمیل شدن است و برای کاهش ومدیریت ترافیک باید برنامه ریزی اساسی در راستای ساماندهی سرویس مدارس و فرهنگ رانندگی انجام شود  که این امر نیازمند همت همگانی است.

وی تصریح کرد: باتوجه به اینکه مطب پزشکان درمرکز شهر اردبیل  باعث افزایش ترافیک  شده افزود :انتقال این مطب ها به ساختمانهای  پزشکان اقصی نقاط شهر  می تواند در راستای کاهش ترافیک موثر باشد.

فرماندار اردبیل کنترل هوشمند ترافیک را  بسیار حائز اهمیت عنوان کرد و گفت:بابرنامه ریزی های انجام شده این امر در حال تکمیل شدن است.

اعتماد اعجازی بر توسعه پارکینگ درشهر اردبیل تاکید کرد وگفت:برای توسعه و ایجاد پارکینک درشهر اردبیل استفاده ازظرفیت سرمایه گذاران بخش خصوصی است مبنای کاراست  که دراین زمینه فراخوان هم داده شده و حمایت همه جانبه هم ازاین سرمایه گذاران انجام می شود.

فرماندار اردبیل ادامه داد: یکی از مطالبات  روستاییان برطرف کردن مشکلات اینتر نت است که بابرنامه ریزی های انجام شده 30 روستای شهرستان اردبیل  ازاینترنت پرسرعت برخوردار می شوند.

اعتماد اعجازی یکی ازمطالبات روستاییان را حل مشکلات آب شرب عنوان کرد افزود:دراین زمینه هم اجرای پروژه های آب رسانی باهمت بسیج سازندگی مبنای کارقرار گرفته است و مدیریت مصرف هم باید دراولویت باشد..

وی بر توسعه اجرای طرح هادی در روستاهای شهرستان تاکید کرد وگفت:ارائه تسهیلات  پنجاه تا 200 میلیون تومان مسکن هم در اردبیل آغازشده است که روستاییان می‌توانند ازاین فرصت مناسب برای ساخت مسکن استفاده کنند.

فرماندار اردبیل توسعه طرح آبیاری نوین و لایروبی کانال ها راهم در روستاها بسیار حائز اهمیت عنوان کرد وگفت:دراین راستاهم  باهمکاری جهاد کشاورزی اقداماتی انجام شده ودردست اجرا است.

وی بر حل مشکلات روستای جمادی از جمله آب شرب و تکمیل پل و اینترنت و طرح هادی  خبرداد افزود:این مشکلات اهالی بابرنامه ریزی های انجام شده برطرف می شود‌.

فرماندار اردبیل افزود: به مناسبت هفته بسیج پروژه های مختلفی درشهرستان اردبیل به بهره برداری می رسد وبرنامه های مختلفی اجرا می شود.

فرماندار اردبیل توسعه فضاهای ورزشی درشهرستان اردبیل را ازاولویت های اساسی عنوان کرد وگفت:دراین زمینه طرح هایی اجرا شده وطرح هایی هم در دست اجرا است.

اعتماد اعجازی راه اندازی فضاهای ورزشی را در ایجاد شورنشاط دربین جامعه به ویژه نوجوانان وجوانان بسیار مهم برشمرد وگفت:راه اندازی فضاهای ورزشی در مناطق محروم وروستاهای شهرستان مبنای کار قرار گرفته است.

انتهای پیام/142/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 873094