tasa
28 بهمن 1401 - 16:57

راهپیمایی ۲۲ بهمن تجدید میثاق دوباره مردم با انقلاب اسلامی بود

کرمانشاه- امام جمعه موقت کرمانشاه با اشاره به حضور میلیونی مردم سراسر کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن تجدید میثاق دوباره مردم با انقلاب اسلامی بود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد خانلری ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته که در مسجد جامع شهر کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: شرکت و حضور میلیونی مردم سراسر کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه تجدید میثاقی دوباره به آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری بود.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) و پشتیبانی مردم شکل گرفت و تا امروز مردم پشت انقلاب خود ایستاده‌اند و از آن حمایت کرده‌اند و مسئولان نیز باید برای حل مشکلات تلاش کنند.

امام جمعه موقت کرمانشاه تصریح کرد: طی سالیان پیروزی انقلاب اسلامی هر مشکل و توطئه ای توسط دشمنان به ویژه آمریکا برای ایران طراحی و اجرا شده و امروز زمانی نیست که کسی آگاهی نسبت به شرایط نداشته باشد.

خانلری بیان کرد: مردم همواره از انقلاب اسلامی ایران حمایت کرده‌اند و برای حفظ آن شهدای بسیاری را تقدیم کرده‌اند اما بروز مشکلات اقتصادی و خبرهای مانند اختلاس و کم کاری مسئولین سبب دلخوری مردم شده است.

وی با اشاره به فرا رسیدن سالروز مبعث پیامبر اکرم (ص)، گفت: پیامبر برای هدایت بشر از سوی خداوند نازل شده است و پیامبر مبعوث شد تا همه انسان‌ها را نجات دهد.

امام جمعه موقت کرمانشاه با انتقاد از عملکرد کشورهای غربی برای برخورد دوگانه با زلزله سوریه و ترکیه، عنوان کرد: سیل کمک‌های جهانی برای ترکیه جاری شده اما به دلیل برخورد دوگانه غرب مردم سوریه مظلوم واقع شده و کمک‌های امدادی برای آنها ارسال نشده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1042076